BednBlue'da bir sahip olarak daha fazla para kazanın.

Neden bizimle çalışmalısınız?

  1. Yatınızı listelemek minimum zamanınızı alacaktır.
  2. Yatınız için ücretsiz küresel reklam sunuyoruz.
  3. Rezervasyonu yapılan her charter için sadece %4 komisyon alıyoruz.

Size yardım etmek için buradayız.

BednBlue, ortaya çıkabilecek herhangi bir soru veya sorunla ilgili olarak size her zaman yardımcı olmak için burada. Yat hazırlığından fiyatınızı belirlemeye, rezervasyonlarınızı ve ödemelerinizi onaylamaya kadar, size ihtiyacınız olan araçları ve kaynakları sunuyoruz.

3 Adımda Listeleme

Adım 1

Buraya tıklayın yatınızı listelemek için.

Adım 2

Daha sonra yat bilgilerinizi dolduracaksınız.

Adım 3

Rezervasyon yapmaya başlayın ve para kazanın!

BednBlue Hakkında

BednBlue nedir?

BednBlue, yat kiralama sektöründe geniş deneyime sahip kişilerden oluşur ve giderek daha modern bir yat kiralama platformu sağlar. Amacımız, maliyetleri en aza indirirken ve ilgili tüm taraflar için riski ortadan kaldırırken gezginleri ve yat sahiplerini doğrudan temas halinde getirmektir.

11200'den Fazla Memnun Sahip!

  1. Daha fazla kazanın.BednBlue Platformunu kullanan mal sahipleri, kiralama değerlerinde ortalama %32'lik bir artış elde ediyor.
  2. Değerli zamanınızdan tasarruf edin.Son teknoloji platformumuz, yatlarınızı kolayca yönetmeniz ve misafirlerinizle doğrudan iletişim kurmanız için size uygun araçları sağlar.
  3. 7/24 Destek mevcuttur.Bize ihtiyaç duyduğunuz her an yanınızdayız.

Ödemeler Basitleştirildi

Misafirler nasıl ödeme yapıyor?

BednBlue tüm ödemeleri halleder ve asla doğrudan para ile uğraşmak zorunda kalmazsınız. Misafirler rezervasyon yapar yapmaz ücretleri tahsil edilecektir.

Nasıl ödeme alıyorsunuz?

Çok basit. Ödemeniz, misafirin check-in işleminden 24 saat sonra otomatik olarak başlayacak şekilde planlanır. Ödemeleriniz için ayarlayabileceğiniz yöntemlerden bazıları doğrudan para yatırma, uluslararası banka havalesi veya PayPal'dır.

Gelir ve ücretler.

Yatınızı BednBlue'da listelemek ücretsizdir. BednBlue, her rezervasyon için yalnızca işlem maliyetlerini karşılayan %4'lük bir sahip hizmet ücreti alır.

Sıkça Sorulan Sorular

Yatımı listelemek için zamanım yok. Benim için yapabilir misin?

Yatınızı listelemek için bir kullanıcı hesabı oluşturmanız gerekecektir. Güvenlik amacıyla, hesabınıza yalnızca siz erişebileceksiniz ve bu nedenle yatınızı sizin için listeleyemeyiz. Süreç basit olduğundan ve yat başına ortalama 15 dakika listeleme süresi olduğundan, yatınızı listelemek minimum zamanınızı alacaktır.

Yatımı BednBlue'da listelemek bağlayıcı bir anlaşma mıdır?

Bu bağlayıcı bir anlaşma değildir. Yatlarınızı istediğiniz zaman BednBlue platformu dışında kiralayabileceksiniz. Ancak, zaten rezerve edilmiş tarihler için rezervasyon talepleri almamak için yatınızın takvimini BednBlue'da müsait olmayan tarihler için güncel tutmanız önemlidir.

Yatımı listeledikten sonra herhangi bir şey yapmam gerekiyor mu?

Herhangi bir işlem yapılması gerektiğinde sizi bilgilendireceğiz. Her rezervasyon talebiniz olduğunda ve kiralama tutarı bağlandıktan sonra, rezervasyonu onaylamak için bir e-posta ve SMS alacaksınız.

Sadece bir günlük yolculuklar sunuyorum, yatımı listeleyebilir miyim?

Listenizde yalnızca bir günlük yolculuklar sunduğunuzu kolayca belirtebilirsiniz.

Kazanmaya Hazır mısınız?
Kazanmaya Hazır mısınız?